Dzisiaj (sobota, 11 kwietnia) w Miliczu rozegrany został finał wojewódzki rozgrywek Kinder+Sport w siatkarskich dwójkach. W zawodach zagrało siedem drużyn w tym reprezentacja KS Sudety Kamienna Góra.
Para z KS Sudety wygrała wszystkie swoje spotkania (z KS AWF AZS Wroclaw, UKS Dwójka Milicz II, UKS Dwójka Milicz I, SP 50 Wrocław, UKS Dekoria Świdnica, MUKS Gwarek Wilków) przegrywając tylko dwa sety. Najbardziej zacięty był ostatni pojedynek z Gwarkiem. O zwycięstwie decydował tie-break wygrany przez Sudety 11:9.
Nagrodą w turnieju był nie tylko tytuł najlepszej drużyny w województwie w rozgrywkach Kinder+Sport, ale również awans do finału ogólnopolskiego.
KS Sudety reprezentowali: Arkadiusz Latawiec i Ksawier Respondek oraz trener Marcin Bieńkowski.
Więcej na facebook-owym profilu klubu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze