Przez dwa dni Lubawka będzie dolnośląską stolicą szkolnego unihokeja. W szkolnej sali gimnastycznej walczyć będą najlepsze drużyny z Dolnego Śląska.
Dzisiaj i jutro w Lubawce rozgrywane są finały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Walczą w nich reprezentacje szkół wyłonione na zawodach strefowych. Dzisiaj grają dziewczęta, jutro chłopcy. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej walczą uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych.
Dzisiaj do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, wśród nich reprezentacja szkoły w Lubawce. Jutro wśród drużyn chłopców będą reprezentacje szkół z Lubawki i Krzeszowa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze