Reklama

Mistrzostwa województwa

Przez dwa dni Lubawka będzie dolnośląską stolicą szkolnego unihokeja. W szkolnej sali gimnastycznej walczyć będą najlepsze drużyny z Dolnego Śląska.

Dzisiaj i jutro w Lubawce rozgrywane są finały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Walczą w nich reprezentacje szkół wyłonione na zawodach strefowych. Dzisiaj grają dziewczęta, jutro chłopcy. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej walczą uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych.

Dzisiaj do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, wśród nich reprezentacja szkoły w Lubawce. Jutro wśród drużyn chłopców będą reprezentacje szkół z Lubawki i Krzeszowa.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama