Dnia 26 października 2022 roku w sali gimnastycznej przy LO w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.
Do rywalizacji dziewcząt i chłopców przystąpiły trzy drużyny, dwie z LO Kamienna Góra oraz jedna z ZSZ i O Kamienna Góra. Awans do Finału Strefy Jeleniogórskiej, który dobędzie się 04.11.2022 r. w Szklarskiej Porębie uzyskali zwycięzcy.
Wyniki spotkań:
Dziewczęta:
ZSZ i O Kamienna Góra – LO Kamienna Góra I 3:2
LO Kamienna Góra I – LO Kamienna Góra II 3:2
ZSZ i O Kamienna Góra – LO Kamienna Góra II 1:3
Kolejność końcowa:
1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra II
2. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra I
3. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
Chłopcy:
ZSZ i O Kamienna Góra – LO Kamienna Góra I 0:3
ZSZ i O Kamienna Góra – LO Kamienna Góra II 3:0
LO I Kamienna Góra – LO II Kamienna Góra 3:0
Kolejność końcowa:
1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra I
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
3. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra II
Skład LO Kamienna Góra dziewczęta: Walczuk Dominika, Pawłowska Katarzyna, opiekun – Katarzyna Zaczek
Skład LO Kamienna Góra chłopcy: Zarzycki Wiktor, Białas Adrian, opiekun – Katarzyna Zaczek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze