Dnia 19 października 2022 r. roku w Hali Sportowej w Lubawce odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców.
Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły. W turnieju grały systemem każdy z każdym. każdy mecz trwał 2 x 6 min.
W turnieju wzięły udział następujące szkoły:
- SP Lubawka
- SP Krzeszów
- SP Podgórzyn
- SP Smolnik
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Lubawka – SP Krzeszów 0:3
SP Podgórzyn – SP Smolnik 0:2
SP Lubawka – SP Smolnik 1:0
SP Krzeszów – SP Podgórzyn 5:0
SP Krzeszów – SP Smolnik 3:0
SP Lubawka – SP Podgórzyn 0:1
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa Smolnik
3. Szkoła Podstawowa Lubawka
4. Szkoła Podstawowa Podgórzyn
Szkoła Podstawowa z Krzeszowa uzyskała awans do finału dolnośląskiego, który odbędzie się w dniu 07.11.2022 r.,
Skład SP Krzeszów:
Berdechowski Kacper, Czuba Tymon, Głowiński Szymon, Homoncik Filip, Janor Damian, Kluczyński Karol, Książek Szymon, Mika Szymon, Olszewski Gabriel, Pabis Jan, Woźniak Oliwier, Zając Bruno opiekun – Paweł Szwaja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze