Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - unihokej - finał strefy - chłopcy

Dnia 19 października 2022 r.  roku w Hali Sportowej w Lubawce odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców. 

 

Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły. W turnieju grały systemem każdy z każdym. każdy mecz trwał 2 x 6 min. 

 

W turnieju wzięły udział następujące szkoły:

 

- SP Lubawka

- SP Krzeszów

- SP Podgórzyn

- SP Smolnik

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

SP Lubawka – SP Krzeszów 0:3

SP Podgórzyn – SP Smolnik 0:2

SP Lubawka – SP Smolnik 1:0

SP Krzeszów – SP Podgórzyn 5:0

SP Krzeszów – SP Smolnik 3:0

SP Lubawka – SP Podgórzyn 0:1

 

Kolejność końcowa:

 

1.  Szkoła Podstawowa Krzeszów

2. Szkoła Podstawowa Smolnik

3.  Szkoła Podstawowa Lubawka

Reklama

4.  Szkoła Podstawowa Podgórzyn

 

Szkoła Podstawowa z Krzeszowa uzyskała awans do finału dolnośląskiego, który odbędzie się w dniu 07.11.2022 r.,

 

Skład SP Krzeszów:

Berdechowski Kacper, Czuba Tymon, Głowiński Szymon, Homoncik Filip, Janor Damian, Kluczyński Karol, Książek Szymon, Mika Szymon, Olszewski Gabriel, Pabis Jan, Woźniak Oliwier, Zając Bruno opiekun – Paweł Szwaja

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama