Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - unihokej - dziewczęta

Dnia 1 października 2021 r. roku na Hali Sportowej w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. W turnieju grał każdy z każdym, mecz trwał 2 x 5 min. Zwycięzca awansował do finału Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się w Lubawce.

W turnieju wzięły udział następujące szkoły:

- SP Lubawka
- SP Pisarzowice
- SP Ptaszków
- SP Miszkowice
- SP Krzeszów

 

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:

1. SP Pisarzowice ? SP Miszkowice 3:3
2. SP Lubawka ? SP Ptaszków 2:0
3. SP Krzeszów ? SP Miszkowice 1:0
4. SP Pisarzowice ? SP Lubawka 0:0
5. SP Ptaszków ? SP Krzeszów 0:2
6. SP Miszkowice ? SP Lubawka 1:0
7. SP Krzeszów - SP Pisarzowice 2:0
8. SP Miszkowice ? SP Ptaszków 5:0
9. SP Lubawka ? SP Krzeszów 0:0
10. SP Pisarzowice ? SP Ptaszków 3:1

Reklama

 

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa Miszkowice
3. Szkoła Podstawowa Lubawka
4. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
5. Szkoła Podstawowa Ptaszków

 

Szkoła Podstawowa z Krzeszowa uzyskała awans do finału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w dniach 18-19.10.2021 r.

Skład SP Krzeszów: Buda Julia, Cyran Monika, Dubiel Oliwia, Glejzer Julia, Jakubowska Patrycja, Pawełek Anna, Pulikkottil Nastazja, Ruman Aleksandra, Roman Martyna, Sierek Martyna, Sudomirska Katarzyna, Szymanowska Dagmara, opiekun ? Krystyna Piotrowska

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama