Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – unihokej – dziewczęta

Dnia 5 października 2022 r.  roku w Hali Sportowej w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt. 

 

Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły. W turnieju grał każdy z każdym a mecz trwał 3 x 5 min. 

 

W turnieju wzięły udział następujące szkoły:

 

- SP Lubawka

- SP 1 Kamienna Góra

- SP Krzeszów

 

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:

 

SP 1 Kamienna Góra – SP Krzeszów 1:4  

SP Lubawka – SP Krzeszów 0:3

SP Lubawka – SP 1 Kamienna Góra 2:0

 

Kolejność końcowa:

 

1. Szkoła Podstawowa Krzeszów

2. Szkoła Podstawowa Lubawka

3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze

 

Szkoła Podstawowa z Krzeszowa oraz  Szkoła Podstawowa z Lubawki uzyskały awans do finału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w dniach 12.10.2022 r. w Lubawce.

Reklama

 

Skład SP Krzeszów:

Dubiel Oliwia, Jakubowska Patrycja, Kołodziej Zofia, Migacz Maja, Mokrzycka Julia, Popko Barbara, Sierek Martyna, Staś Zuzanna, Wondołowska Maria, Wyrostek Aleksandra, Wyrostek Oliwia, opiekun – Krystyna Piotrowska

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama