Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – unihokej - chłopcy

Dnia 6 października 2022 r.  roku na Hali Sportowej w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły. W turnieju grał każdy z każdym a mecz trwał 3 x 5 min. 

 

W turnieju wzięły udział następujące szkoły:

 

- SP Lubawka

- SP 1 Kamienna Góra

- SP Krzeszów

 

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:

 

1. SP 1 Kamienna Góra – SP Krzeszów 0:6

2. SP Lubawka – SP Krzeszów 2:2

3. SP Lubawka – SP 1 Kamienna Góra 0:1

 

Kolejność końcowa:

 

1. Szkoła Podstawowa Krzeszów

2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze

3. Szkoła Podstawowa Lubawka

 

Szkoła Podstawowa z Krzeszowa oraz  gospodarz uzyskały awans do finału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w dniach 17.10.2022 r. w Lubawce.

Reklama

 

Skład SP Krzeszów:

Berdechowski Kacper, Głowiński Szymon, Homoncik Filip, Janor Damian, Kluczyński Karol, Książek Szymon, Olszewski Gabriel, Pabis Jan, Woźniak Oliwier, Zając Bruno, opiekun – Szwaja Paweł

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama