Dnia 3 marca 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół. Spotkanie toczone było do 3 wygranych meczów, do 2 wygranych setów, do 11 pkt.
Wyniki grupy A:
SP 2 Lwówek Śl. – ZS Katolicka Jel. Góra 3:2
SP 2 Lwówek Śl. – SP Krzeszów 3:0
SP Krzeszów – ZS Katolicka Jel. Góra 0:3
Wyniki grupy B:
SP Smolnik – SP Bierna 3:0
SP Bierna – SP 2 Kam. Góra 3:1
SP Smolnik – SP 2 Kam. Góra 3:1
PÓŁFINAŁ
I m z gr. A – II m z gr. B
SP 3 Lwówek Śl. – SP Bierna. 2:3
II m z gr. A – I m z gr. B
ZS Katolicka Jel. Góra – SP Smolnik 1:3
FINAŁ
MECZ O III MIEJSCE
SP 3 Lwówek Śl. – ZS Katolicka Jel. Góra 2:3
MECZ O I MIEJSCE
SP Smolnik – SP Bierna 3:1
KLASYFIKACJA:
I - SP Smolnik
II - SP Bierna
III - ZS Katolickich w Jeleniej Górze
IV - SP nr 3 Lwówek Śląski
V-VI - SP Krzeszów
V-VI - SP 2 Kamienna Góra
Szkoła Podstawowa ze Smolnika, oraz Szkoła Podstawowa z Biernej uzyskały awans do finału wojewódzkiego, które odbędą się 23.03.2022 r. w Gierałtowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze