Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – finał strefy

Dnia 3 marca 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół. Spotkanie toczone było do 3 wygranych meczów, do 2 wygranych setów, do 11 pkt.

Wyniki grupy A:
SP 2 Lwówek Śl. – ZS Katolicka Jel. Góra 3:2
SP 2 Lwówek Śl. – SP Krzeszów 3:0
SP Krzeszów – ZS Katolicka Jel. Góra 0:3

Wyniki grupy B:
SP Smolnik – SP Bierna 3:0
SP Bierna – SP 2 Kam. Góra 3:1
SP Smolnik – SP 2 Kam. Góra 3:1

PÓŁFINAŁ
I m z gr. A – II m z gr. B
SP 3 Lwówek Śl. – SP Bierna. 2:3

II m z gr. A – I m z gr. B
ZS Katolicka Jel. Góra – SP Smolnik 1:3

 

FINAŁ
MECZ O III MIEJSCE
SP 3 Lwówek Śl. – ZS Katolicka Jel. Góra 2:3

Reklama

MECZ O I MIEJSCE
SP Smolnik – SP Bierna 3:1

 

KLASYFIKACJA:
I - SP Smolnik
II - SP Bierna
III - ZS Katolickich w Jeleniej Górze
IV - SP nr 3 Lwówek Śląski
V-VI - SP Krzeszów
V-VI - SP 2 Kamienna Góra

Szkoła Podstawowa ze Smolnika, oraz Szkoła Podstawowa z Biernej uzyskały awans do finału wojewódzkiego, które odbędą się 23.03.2022 r. w Gierałtowicach.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama