Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa – półfinał strefy

Dnia 08.03.2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły:

- SP 2 Kamienna Góra
- SP Janowice Wielkie
- SP Wleń

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 25 pkt.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

1. SP Janowice Wielkie – SP 2 Kamienna Góra 0 : 2 ( 19 : 18 )
2. SP Wleń – SP Janowice Wielkie 1 : 2 ( -15 : 22 : - 11 )
3. SP 2 Kamienna Góra – SP Wleń 2 : 0 ( 12 : 8 )

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie
3. Szkoła Podstawowa Wleń

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie uzyskały awans do Finału Zawodów Strefowych. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się 23.03.2022 r. w Kamiennej Górze.

Reklama

Skład SP 2 Kamienna Góra:

Blicharz Kinga, Gotowt Zofia, Górecka Oliwia, Kolanek Julia, Makowska Iwona, Maziakowska Maja, Późniak Wanessa, Siedlarz Aleksandra, Złobicka Julia, opiekun – Daniel Gontko.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama