Dnia 08.03.2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły:
- SP 2 Kamienna Góra
- SP Janowice Wielkie
- SP Wleń
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 25 pkt.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Janowice Wielkie – SP 2 Kamienna Góra 0 : 2 ( 19 : 18 )
2. SP Wleń – SP Janowice Wielkie 1 : 2 ( -15 : 22 : - 11 )
3. SP 2 Kamienna Góra – SP Wleń 2 : 0 ( 12 : 8 )
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie
3. Szkoła Podstawowa Wleń
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie uzyskały awans do Finału Zawodów Strefowych. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się 23.03.2022 r. w Kamiennej Górze.
Skład SP 2 Kamienna Góra:
Blicharz Kinga, Gotowt Zofia, Górecka Oliwia, Kolanek Julia, Makowska Iwona, Maziakowska Maja, Późniak Wanessa, Siedlarz Aleksandra, Złobicka Julia, opiekun – Daniel Gontko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze