Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa

W dniu dzisiejszy 5 stycznia 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Do rywalizacji chłopców zgłosiły się dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze. Lepsi okazali się zawodnicy „jedynki” którzy pokonali swoich rywali z „dwójki” 2 : 1.
W kategorii dziewcząt zgłosiła się tylko Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra.


Skład dziewcząt:
Andrzejewska Julia, Belak Zuzanna, Gwoździewicz Zuzanna, Korotyniec Jagoda, Kulas Gabriela, Ryba-Janik Oliwia, Stasiak Zuzanna, Szmajdzińska Iga, opiekun: Sławomir Skotarczak

Skład chłopców:
SP 1 Kamienna Góra: Andrzejczyk Jakub, Auksztulewicz, Kacper Giedrewicz Adam, Jarczewski Aleks, Kokosza Dominik, Landerberger Filip, Majerski Kacper, Niezgoda Dawid, Osmolak Ignacy, Pach Filip, Rogal Fabian, Wróbel Miłosz, Zieliński Kacper, Ziemchód Krystian, opiekun: Łukasz Przysło
SP 2 Kamienna Góra: Kąkol Łukasz, Kielar Gabriel, Lorek Wiktor, Nackowski Kamil, Nowak Eryk, Pasło Jakub, Stawarz Michał, Wolak Marcin, opiekun: Daniel Gontko

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama