Dnia 27.09.2021 roku na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Finał Powiatu Kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Mecz trwał 2 połowy po 10 min. Podczas spotkania na boisku rywalizowało 5 zawodniczek w polu oraz bramkarz. Udział w zawodach wzięły 4 szkoły:
- SP 2 Kamienna Góra
- SP Miszkowice
- SP Lubawka
- SP Pisarzowice
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym czas gry 2 x 10 min.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP nr 2 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice 2 : 1
2. SP Lubawka ? SP Miszkowice 1 : 0
3. SP 2 Kamienna Góra ? SP Miszkowice 3 : 2
4. SP Pisarzowice ? SP Lubawka 0 : 2
5. SP 2 Kamienna Góra ? SP Lubawka 5 : 0
6. SP Miszkowice ? SP Pisarzowice 4 : 1
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Miszkowice
4.Szkoła Podstawowa Pisarzowice
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskała awans do Finału Zawodów Strefowych. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się 25.05.2022 r. w Bolesławcu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze