Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna - dziewczęta

Dnia 27.09.2021 roku na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Finał Powiatu Kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Mecz trwał 2 połowy po 10 min. Podczas spotkania na boisku rywalizowało 5 zawodniczek w polu oraz bramkarz. Udział w zawodach wzięły 4 szkoły:

- SP 2 Kamienna Góra
- SP Miszkowice
- SP Lubawka
- SP Pisarzowice

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym czas gry 2 x 10 min.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

1. SP nr 2 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice 2 : 1
2. SP Lubawka ? SP Miszkowice 1 : 0
3. SP 2 Kamienna Góra ? SP Miszkowice 3 : 2
4. SP Pisarzowice ? SP Lubawka 0 : 2
5. SP 2 Kamienna Góra ? SP Lubawka 5 : 0
6. SP Miszkowice ? SP Pisarzowice 4 : 1

Reklama

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Miszkowice
4.Szkoła Podstawowa Pisarzowice

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskała awans do Finału Zawodów Strefowych. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się 25.05.2022 r. w Bolesławcu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama