Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka nożna - dziewczęta

Na Orliku przy ulicy Lubawskiej dnia 26 września 2022 roku rozegrany został Finał Powiatowy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wystartowały trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa Pisarzowice oraz Szkoła Podstawowa z Chełmska Śląskiego. 

Zwycięstwo w turnieju oraz awans do finału strefy jeleniogórskiej uzyskała Szkoła Podstawowa z Chełmska Śląskiego, która zagrała w składzie: Chabior Martyna, Komorowska Oliwia, Krok Wanesa, Migacz Oliwia, Niska Oliwia, Ogorzałek Anastazja, Pasierb Marta, Skulska Małgorzata. Opiekunem drużyny jest Marcin Sarzyński.

Wyniki poszczególnych spotkań: 

1. SP 2 Kamienna Góra – SP Pisarzowice 2:1

Reklama

2. SP Pisarzowice – SP Chełmsko Śląskie 0:0

3. SP Chełmsko Śląskie – SP 2 Kamienna Góra 4:0

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

3. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama