Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ? koszykówka - dziewczęta

Dnia 18 listopada 2021 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 20 minut (4 kwarty po 5 minut).

Do rywalizacji przystąpiły Trzy szkoły:
- SP Lubawka
- SP Krzeszów
- SP 2 Kamienna Góra

Wyniki poszczególnych spotkań:

1. SP 2 Kamienna Góra ? SP Lubawka 18 - 2
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Krzeszów 30 - 2
3. SP Lubawka ? SP Krzeszów 11 - 4

 

Klasyfikacja Końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskało awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 29 listopada 2021 r. roku w Jeleniej Górze.

Reklama

Skład SP 2 Kamienna Góra:

Duda Aleksandra, Gotowt Zofia, Górecka Oliwia, Kolanek Julia, Krocz Wiktoria, Makowska Iwona, Mazi akowska Maja, Olesiak Nikola, Poźniak Wanesa, Żłobicka Julia, Opiekun ? Adam Nowak.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama