Dnia 18 listopada 2021 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 20 minut (4 kwarty po 5 minut).
Do rywalizacji przystąpiły Trzy szkoły:
- SP Lubawka
- SP Krzeszów
- SP 2 Kamienna Góra
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP 2 Kamienna Góra ? SP Lubawka 18 - 2
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Krzeszów 30 - 2
3. SP Lubawka ? SP Krzeszów 11 - 4
Klasyfikacja Końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskało awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 29 listopada 2021 r. roku w Jeleniej Górze.
Skład SP 2 Kamienna Góra:
Duda Aleksandra, Gotowt Zofia, Górecka Oliwia, Kolanek Julia, Krocz Wiktoria, Makowska Iwona, Mazi akowska Maja, Olesiak Nikola, Poźniak Wanesa, Żłobicka Julia, Opiekun ? Adam Nowak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze