Dnia 19 listopada 2021 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 20 minut (4 kwarty po 6 minut). Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry.
Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły:
- SP Chełmsko Śląskie
- SP Pisarzowice
- SP 2 Kamienna Góra
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP 2 Kamienna Góra ? SP Chełmsko Śląskie 15 - 9
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice 32 - 0
3. SP Pisarzowice ? SP Chełmsko Śląskie 2 - 18
Klasyfikacja Końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskała awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 30 listopada 2021 r. roku w Jeleniej Górze.
Skład SP 2 Kamienna Góra:
Baran Tomasz, Dąbrowski Marcel, Gładysz Marek, Grygiel Gabriel, Kąkol Łukasz, Matujzo Marcel, Mordarski Mateusz, Nowak Eryk, Pasiut Jakub, Wolak Marcin, Wróblewski Kacper Opiekun ? Marcin Trela.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze