Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ? koszykówka - chłopcy

Dnia 19 listopada 2021 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 20 minut (4 kwarty po 6 minut). Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry.

Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły:
- SP Chełmsko Śląskie
- SP Pisarzowice
- SP 2 Kamienna Góra

Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP 2 Kamienna Góra ? SP Chełmsko Śląskie 15 - 9
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice 32 - 0
3. SP Pisarzowice ? SP Chełmsko Śląskie 2 - 18

Klasyfikacja Końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskała awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 30 listopada 2021 r. roku w Jeleniej Górze.

Skład SP 2 Kamienna Góra:

Baran Tomasz, Dąbrowski Marcel, Gładysz Marek, Grygiel Gabriel, Kąkol Łukasz, Matujzo Marcel, Mordarski Mateusz, Nowak Eryk, Pasiut Jakub, Wolak Marcin, Wróblewski Kacper Opiekun ? Marcin Trela.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama