Reklama

Igrzyska Dzieci - unihokej - strefa dziewcząt

Dnia 17 października 2022 r.  roku w Hali Sportowej w Lubawce odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci w kategorii dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły, grały każdy z każdym a mecz trwał 3 x 5 min.

W turnieju wzięły udział następujące szkoły:

- SP Lubawka

- SP 2 Kamienna Góra

- SP Podgórzyn

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:

SP 2 Kamienna Góra – SP Podgórzyn                                  1:3 SP Lubawka – SP Podgórzyn                                                0:1 SP Lubawka – SP 2 Kamienna Góra                                    2:0

Kolejność końcowa:


1.  Szkoła Podstawowa Podgórzyn

2.  Szkoła Podstawowa Lubawka

3.  Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze

Szkoły podstawowe z Podgórzyna oraz Lubawki uzyskały awans do finału dolnośląskiego, który odbędzie się w dniu 24.10.2022 w Piławie.

Skład SP Lubawka:

Andrzejczak Nadia, Bogusławska Zuzanna, Dereń Hanna, Lamek Maja, Klag Jagoda, Klag Jagoda, Matusik Lena, Burkhardt Natasza, Woźniak Aleksandra, opiekun – Iwona Dereń

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama