Dnia 17 października 2022 r. roku w Hali Sportowej w Lubawce odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci w kategorii dziewcząt.
Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły, grały każdy z każdym a mecz trwał 3 x 5 min.
W turnieju wzięły udział następujące szkoły:
- SP Lubawka
- SP 2 Kamienna Góra
- SP Podgórzyn
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP 2 Kamienna Góra – SP Podgórzyn 1:3 SP Lubawka – SP Podgórzyn 0:1 SP Lubawka – SP 2 Kamienna Góra 2:0Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Podgórzyn
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
Szkoły podstawowe z Podgórzyna oraz Lubawki uzyskały awans do finału dolnośląskiego, który odbędzie się w dniu 24.10.2022 w Piławie.
Skład SP Lubawka:
Andrzejczak Nadia, Bogusławska Zuzanna, Dereń Hanna, Lamek Maja, Klag Jagoda, Klag Jagoda, Matusik Lena, Burkhardt Natasza, Woźniak Aleksandra, opiekun – Iwona Dereń
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze