Dnia 2 marca 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół. Spotkanie toczone było do 3 wygranych meczów, do 2 wygranych setów, do 11 pkt.
Wyniki spotkań grupy A:
SP 11 Jel. Góra – SP Pisarzowice 3:0
SP Siedlęcin – SP 11 Jel. Góra 0:3
SP Pisarzowice – SP Siedlęcin 0:3
Wyniki spotkań grupy B:
SP 3 Lwówek Śląski – SP Bierna 3:0
SP 4 Lubań – SP Krzeszów 3:0
SP Bierna – SP 4 Lubań 0:3
SP Krzeszów – SP 3 Lwówek Śląski 0:3
SP Bierna – SP Krzeszów 3:0
SP 3 Lwówek Śląski – SP 4 Lubań 0:3
PÓŁFINAŁ
I m z gr. A – II m z gr. B
SP 11 Jel. Góra – SP 3 Lwówek Śl. 3:1
II m z gr. A – I m z gr. B
SP Siedlęcin – SP 4 Lubań 0:3
FINAŁ
MECZ O III MIEJSCE
SP 3 Lwówek Śl. – SP Siedlęcin 0:3
MECZ O I MIEJSCE
SP 11 Jel. Góra – SP 4 Lubań 3:0
KLASYFIKACJA:
I - SP nr 11 Jelenia Góra
II - SP nr 4 Lubań
III - SP Siedlęcin
IV - SP nr 3 Lwówek Śląski
V-VI - SP Pisarzowice
V-VI - SP Bierna
VII - SP 1Krzeszów
Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 4 Lubań uzyskały awans do finału zawodów wojewódzkich, które odbędą się 22.03.2022 r. w Gierałtowicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze