Dnia 4 marca 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. Spotkanie toczone było do 3 wygranych meczów, do 2 wygranych setów, do 11 pkt.
Wyniki spotkań:
SP 2 Kam. Góra – SP Bierna 0:3
SP Siedlęcin – SP Jeżów Sud. 0:3
SP 3 Lwówek Śl. – SP Bierna 0:3
SP 2 Kam. Góra – SP Siekierczyn 0:3
SP Jeżów Sud. – SP 3 Lwówek Śl. 3:0
SP Bierna – SP Siekierczyn 3:0
SP 2 Kam. Góra – SP Siekierczyn 0:3
SP Jeżów Sud. – SP Bierna 2:3
SP Lwówek Śl.- SP Siekierczyn 3:2
SP 2 Kam. Góra – SP Jeżów Sud. 0:3
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Szkoła Podstawowa z Biernej
2. Szkoła Podstawowa z Jeżowa Sudeckiego
3. Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski
4. Szkoła Podstawowa Siedlęcin
5. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
Szkoła Podstawowa z Biernej oraz Szkoła Podstawowa z Jeżowa Sudeckiego uzyskały awans do finału zawodów wojewódzkich, który odbędzie się 23.03.2022 r. w Gierałtowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze