Reklama

Igrzysk Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy – finał strefy

Dnia 4 marca 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. Spotkanie toczone było do 3 wygranych meczów, do 2 wygranych setów, do 11 pkt.

Wyniki spotkań:
SP 2 Kam. Góra – SP Bierna 0:3
SP Siedlęcin – SP Jeżów Sud. 0:3
SP 3 Lwówek Śl. – SP Bierna 0:3
SP 2 Kam. Góra – SP Siekierczyn 0:3
SP Jeżów Sud. – SP 3 Lwówek Śl. 3:0
SP Bierna – SP Siekierczyn 3:0
SP 2 Kam. Góra – SP Siekierczyn 0:3
SP Jeżów Sud. – SP Bierna 2:3
SP Lwówek Śl.- SP Siekierczyn 3:2
SP 2 Kam. Góra – SP Jeżów Sud. 0:3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Szkoła Podstawowa z Biernej
2. Szkoła Podstawowa z Jeżowa Sudeckiego
3. Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski
4. Szkoła Podstawowa Siedlęcin
5. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

Reklama

Szkoła Podstawowa z Biernej oraz Szkoła Podstawowa z Jeżowa Sudeckiego uzyskały awans do finału zawodów wojewódzkich, który odbędzie się 23.03.2022 r. w Gierałtowicach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama