W Krzeszowie rozpoczął się II Turniej FIFA o puchar wójta gminy Kamienna Góra. Rozgrywki odbywają się w Kinie za Rogiem.
Dzisiaj i jutro odbywać się będą rozgrywki grupowe. Uczestnicy rozlosowani zostali do sześciu grup, w każdej po 5 grających. Trzy grupy grają dzisiaj, trzy jutro. Z każdej grupy do finau awansuje po dwóch zawodników. Dodatkowo awans zapewni sobie 4 zawodników z największą ilością bramek. Finał zaplanowany jest na 29 stycznia, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
fot. facebook / Patryk Straus
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze