Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie grała dzisiaj w finale wojewódzkim w unihokeju rozgrywanym w ramach Igrzysk Dzieci.
Do turnieju przystąpiło siedem drużyn. Rozgrywki rozpoczęły się od rywalizacji w dwóch grupach. Krzeszów trafił do grupy składającej się z czterech ekip, wygrał wszystkie mecze i awansował do półfinału. W półfinale chłopcy ze szkoły w Krzeszowie wygrali 4:0, a w finale 2:0, zostając mistrzami Dolnego Śląska.
Skład SP Krzeszów: Damian Janor, Szymon Głowiński, Szymon Książek, Kacper Berdechowski, Gabriel Olszewski, Michał Dubiel, Filip Homoncik, Grzegorz Baran, Miłosz Piechota. Opiekun Paweł Szwaja.
fot. P. Szwaja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze