Reklama

Finał unihokeja - Igrzyska Dzieci - chłopcy

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie grała dzisiaj w finale wojewódzkim w unihokeju rozgrywanym w ramach Igrzysk Dzieci.

Do turnieju przystąpiło siedem drużyn. Rozgrywki rozpoczęły się od rywalizacji w dwóch grupach. Krzeszów trafił do grupy składającej się z czterech ekip, wygrał wszystkie mecze i awansował do półfinału. W półfinale chłopcy ze szkoły w Krzeszowie wygrali 4:0, a w finale 2:0, zostając mistrzami Dolnego Śląska.

Skład SP Krzeszów: Damian Janor, Szymon Głowiński, Szymon Książek, Kacper Berdechowski, Gabriel Olszewski, Michał Dubiel, Filip Homoncik, Grzegorz Baran, Miłosz Piechota. Opiekun Paweł Szwaja.

Reklama

fot. P. Szwaja

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama