Reklama

Finał strefy

Dzisiaj w Lubaniu rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Siatkowej chłopców ze szkół średnich. Wśród czterech drużyn była reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.

W pierwszym miejscu reprezentacja ZSZiO pokonała drużynę z Lubania 2:0. W finałowym meczu ZSZiO zagrało z ekipą z Bolesławca. Tym razem ZSZiO przegrało 1:2.

Ekipa z kamiennogórskiej szkoły zajęła drugie miejsce w finale strefy.

Skład reprezentacji ZSZiO: A. Janik, T. Grzyb, D. Pietrzykowski, O. Benhalima-Lisowski, B. Dyba, J. Klusek-Makowczynski, K. Jędruch, P. Wąs, W. Piekarczyk, K. Burhardt, K. Olbet. Opiekunem drużyny jest Tomasz Wyszomirski.

fot. ZSZiO Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama