Reklama

Finał igrzyska

Wczoraj (środa, 16 czerwca) w Bolesławcu rozegrany został finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym i trwały do 2 wygranych setów, sety do 21 pkt., ewentualny rozstrzygający 3 set do 15 pkt.

Wyniki poszczególnych spotkań
ZSP Pisarzowice - PSP Raciborowice 2 : 1 (21:16, 15:21, 15:7)
SP 1 Kamienna Góra - SP Janowice Wlk. 2 : 0 (22:20, 21:15)
ZSP Pisarzowice - SP 1 Kam. Góra 2 : 0 (21:18, 21:13)
PSP Raciborowice - SP Janowice 0 : 2 (13:21, 18:21)
SP Janowice Wlk. - ZSP Pisarzowice 2 : 1 (14:21, 22:20, 15:6)
PSP Raciborowice - SP 1 Kam. Góra 0 : 2 (8:21, 9:21)

Klasyfikacja końcowa
1. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 KAMIENNA GÓRA op. Lema Zbigniew
2. ZESPÓŁ SZK. PRZEDSZK. PISARZOWICE
3. SZKOŁA PODSTAWOWA JANOWICE WIELKIE
4. PUBLICZNA SZK. PODST. RACIBOROWICE

Reklama

Mistrzyniami Finału zostały : Hałambiec Aleksandra, Majerska Marcelina i Walczuk Dominika.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama