W środę (5 października 2022) odbył się Finał Dolnośląski w Dwuboju Nowoczesnym w Nowej Rudzie. Jest to bardzo trudna dyscyplina sportowa, ponieważ zawodnicy najpierw pokonują dystans biegowy 1000 m, a po nim od razu udają się na basen, gdzie przepływają 100 metrów najszybciej jak potrafią.
Powiat kamiennogórski reprezentowali uczniowie ze szkół podstawowych nr 1 i nr 2 z Kamiennej Góry, którzy wystartowali w czterech kategoriach wiekowych:
Igrzyska Dzieci dziewczęta SP 2 – IV miejsce (skład: Gonera Milena, Tobiasz Hanna, Obrzud Laura)
Igrzyska Dzieci chłopcy SP 1– V miejsce (skład: Karwala Jakub, Adamczyk Szymon), chłopcy SP 2 – VI miejsce (skład: Roszkowiak Oliwier, Czaja Nikodem, Prus Antoni)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta SP 2 – VIII miejsce (skład: Balcerek Maja, Bocheńska – Lesiuk Hanna)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy SP 2 – VII miejsce (skład: Wolak Marcin, Kąkol Łukasz, Golasiński – Draga Maksymilian), chłopcy SP 1 – XI miejsce (skład: Osmolak Ignacy, Kamil Tadeusz Auksztulewicz Kacper)
Opiekunami byli Sławomir Staniec (SP2) oraz Łukasz Przysło (SP1).
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze