Reklama

Finał dwuboju

W środę (5 października 2022) odbył się Finał Dolnośląski w Dwuboju Nowoczesnym w Nowej Rudzie. Jest to bardzo trudna dyscyplina sportowa, ponieważ zawodnicy najpierw pokonują dystans biegowy 1000 m, a po nim od razu udają się na basen, gdzie przepływają 100 metrów najszybciej jak potrafią.

Powiat kamiennogórski reprezentowali uczniowie ze szkół podstawowych nr 1 i nr 2 z Kamiennej Góry, którzy wystartowali w czterech kategoriach wiekowych:

Igrzyska Dzieci dziewczęta SP 2 – IV miejsce (skład: Gonera Milena, Tobiasz Hanna, Obrzud Laura)

Igrzyska Dzieci chłopcy SP 1– V miejsce (skład: Karwala Jakub, Adamczyk Szymon), chłopcy SP 2 – VI miejsce (skład: Roszkowiak Oliwier, Czaja Nikodem, Prus Antoni)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta SP 2 – VIII miejsce (skład: Balcerek Maja, Bocheńska – Lesiuk Hanna)

Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy SP 2  – VII miejsce (skład: Wolak Marcin, Kąkol Łukasz, Golasiński – Draga Maksymilian), chłopcy SP 1 – XI miejsce (skład: Osmolak Ignacy, Kamil Tadeusz Auksztulewicz Kacper)

Opiekunami byli Sławomir Staniec (SP2) oraz Łukasz Przysło (SP1).

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama