Dnia 15.03.2015 r. w Miliczu odbył się pierwszy z dwóch Turniejów Eliminacyjnych Województwa Dolnośląskiego w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Kinder + Sport w trójkach chłopców (rocznik 2003).
W turnieju startowało 15 drużyn z Dolnego Śląska. KS Sudety Kamienna Góra reprezentowały trzy zespoły. Każda z kamiennogórskich drużyn została rozstawiona i grała w innej grupie. W rozgrywkach grupowych siatkarze Sudetów rozegrali po 4 spotkania. Pierwszy zespół zwyciężył w swojej grupie i awansował do najlepszej trójki turnieju. Drugi zespół wygrał 1 mecz i grał o miejsca X-XII, natomiast trzecia ekipa po walce przegrała swoją grupę i pozostała jej gra o miejsca XII- XV.
Drużyny KS Sudety zakończyły pierwszy turniej na miejscach:
KS ?SUDETY? Kamienna Góra I miejsce 2
KS ?SUDETY? Kamienna Góra II miejsce 10
KS ?SUDETY? Kamienna Góra III miejsce 15
Drugi turniej eliminacyjny rozegrany zostanie za dwa tygodnie 29.03.2015 r.
Składy drużyn:
I zespół: Marcel Chmielewski, Wojciech Madej, Kamil Respondek, Bartłomiej Zajdel.
II zespół: Wojciech Piekarczyk, Marcin Skoczeń, Szymon Bielewicz, Kacper Pasiut.
III zespół: Filip Chronowski, Konrad Dąbrowski, Mateusz Rogal.
Trener: Marcin Bieńkowski
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze