Reklama

Eliminacje Kinder+Sport

Dnia 15.03.2015 r. w Miliczu odbył się pierwszy z dwóch Turniejów Eliminacyjnych Województwa Dolnośląskiego w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Kinder + Sport w trójkach chłopców (rocznik 2003).

W turnieju startowało 15 drużyn z Dolnego Śląska. KS Sudety Kamienna Góra reprezentowały trzy zespoły. Każda z kamiennogórskich drużyn została rozstawiona i grała w innej grupie. W rozgrywkach grupowych siatkarze Sudetów rozegrali po 4 spotkania. Pierwszy zespół zwyciężył w swojej grupie i awansował do najlepszej trójki turnieju. Drugi zespół wygrał 1 mecz i grał o miejsca X-XII, natomiast trzecia ekipa po walce przegrała swoją grupę i pozostała jej gra o miejsca XII- XV.

Drużyny KS Sudety zakończyły pierwszy turniej na miejscach:

Reklama

KS ?SUDETY? Kamienna Góra I miejsce 2
KS ?SUDETY? Kamienna Góra II miejsce 10
KS ?SUDETY? Kamienna Góra III miejsce 15

Drugi turniej eliminacyjny rozegrany zostanie za dwa tygodnie 29.03.2015 r.

Składy drużyn:
I zespół: Marcel Chmielewski, Wojciech Madej, Kamil Respondek, Bartłomiej Zajdel.
II zespół: Wojciech Piekarczyk, Marcin Skoczeń, Szymon Bielewicz, Kacper Pasiut.
III zespół: Filip Chronowski, Konrad Dąbrowski, Mateusz Rogal.

Trener: Marcin Bieńkowski

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama