Reklama

Dwubój nowoczesny - finał wojewódzki

Wczoraj (środa, 6 października) w Nowej Rudzie odbył się finał wojewódzki w Dwuboju Nowoczesnym. Konkurencja składa się z biegu na 1000 m i pływanie na 100 m.

Powiat kamiennogórski reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Rywalizowali w kategorii chłopców i dziewcząt w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt ekipa SP2 (Julia Węglińska, Milena Gonera) zajęła 6 miejsce, SP 1 (Maja Balcerek, Zofia Sawicka) siódme. Wśród chłopców SP2 (Karol Steczko, Olivier Roszkowiak) zajęła 5 miejsce, SP1 (Jakub Karwala, Antoni Piech) szóste.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród dziewcząt reprezentacja SP2 (Maja Maziakowska, Zofia Gotowt) była 10, SP1 (Julia Kołodziej, Maja Witwicka) czternasta. W rywalizacji chłopców drużyna SP2 (Marcel Matujzo, Szymon Mędrala) był dziewiąta, a SP1 (Kacper Auksztulewicz, Jan Czyż) czternasta.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama