Wczoraj (środa, 6 października) w Nowej Rudzie odbył się finał wojewódzki w Dwuboju Nowoczesnym. Konkurencja składa się z biegu na 1000 m i pływanie na 100 m.
Powiat kamiennogórski reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Rywalizowali w kategorii chłopców i dziewcząt w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt ekipa SP2 (Julia Węglińska, Milena Gonera) zajęła 6 miejsce, SP 1 (Maja Balcerek, Zofia Sawicka) siódme. Wśród chłopców SP2 (Karol Steczko, Olivier Roszkowiak) zajęła 5 miejsce, SP1 (Jakub Karwala, Antoni Piech) szóste.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród dziewcząt reprezentacja SP2 (Maja Maziakowska, Zofia Gotowt) była 10, SP1 (Julia Kołodziej, Maja Witwicka) czternasta. W rywalizacji chłopców drużyna SP2 (Marcel Matujzo, Szymon Mędrala) był dziewiąta, a SP1 (Kacper Auksztulewicz, Jan Czyż) czternasta.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze