Reklama

Dolnośląski finał siatkówki

W niedzielę (20 listopada) odbył się w Żmigrodzie finał dolnośląski LZS w piłce siatkowej mężczyzn.


W turnieju wystąpiła drużyna Cystersi Pagaz Krzeszów jako mistrz strefy jeleniogórskiej. Siatkarze Cystersów trafili do bardzo trudnej grupy. Przegrali dwa mecze 0:2 z III ligowymi drużynami Ogień Żmigród i MKS Oława. W trzecim meczu grupowym wygrali 2:0 z drużyną LZS Lisiec pow. Lubin, zajmując ostatecznie szóste miejsce.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna LZS Bolesławiec, przed KS Ogień Żmigród i MKS Oława.
W finałowym turnieju Cystersi Pagaz Krzeszów zagrali w składzie: Michał Trzepak, Daniel Wójcik, Kacper Woźniak, Konrad Urbanowicz, Kornel Salmanowicz, Bartosz Zdanowski, Krystian Niciejewski, Jacek Maciuszek i Katarzyna Trzepak-Balicka.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama