Zespół Cystersów Krzeszów wygrał w rundzie rewanżowej mecz z Bobrem Marciszów. Kibice siatkówki kolejny raz obejrzeli pięciosetowy pojedynek.
W pierwszym spotkaniu Cystersi wygrali 3:2 z Marciszowem (czytaj więcej). W rundzie rewanżowej drużyny z powiatu spotkały się w Krzeszowie.
Cystersi Krzeszów : Bóbr Marciszów 3:2
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze