W niedzielę (22 maja) został rozegrany w Zgorzelcu finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt.
W zawodach zagrała drużyna MKS Chełmsko Śląskie. Dziewczęta z gminy Lubawka w pierwszych dwóch meczach nieznacznie uległy po wyrównanej grze 0:1 MKS Środa Śląska oraz 0:2 MKS Milicz. W kolejnym meczu wygrały 2:1 z Akademią Piłkarską Oława zdobywając trzecie miejsce i brązowe medale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze