W ramach biegu na 25 km rozgrywanego podczas Festiwalu Narciarstwa Biegowego - 46. Biegu Piastów odbyły się się XII Mistrzostwa Polski Strażaków w Narciarstwie Biegowym. Prowadzone były również klasyfikacje innych zawodów.
Mistrzem kraju wśród strażaków został Daniel Żamojtuk z Komendy Powiatowej PSP w Gołdapi. Na pokonanie trasy potrzebował 1:19:15. Drugie miejsce zajął Waldemar Poręba z PSP Kamienna Góra (1:20:30).
Wśród policjantów drugie miejsce w rywalizacji kobiet a 6 w open zajęła Krystyna Grzybowska (Biegam bo lubię Lubawka)
Wśród leśników 13 miejsce zajął Miłosz Kreń (MTB Lubawka).
W Mistrzostwach Polski Amatorów Maciej Harasym (MUKN Pod Stróża) zajął 18 miejsce.
Narciarze rywalizowali techniką klasyczną.
Wyniki za datasport.pl
foto: facebook / Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze