Reklama

Biegli w Jakuszycach

W ramach biegu na 25 km rozgrywanego podczas Festiwalu Narciarstwa Biegowego - 46. Biegu Piastów odbyły się się XII Mistrzostwa Polski Strażaków w Narciarstwie Biegowym. Prowadzone były również klasyfikacje innych zawodów.

Mistrzem kraju wśród strażaków został Daniel Żamojtuk z Komendy Powiatowej PSP w Gołdapi. Na pokonanie trasy potrzebował 1:19:15. Drugie miejsce zajął Waldemar Poręba z PSP Kamienna Góra (1:20:30).

Wśród policjantów drugie miejsce w rywalizacji kobiet a 6 w open zajęła Krystyna Grzybowska (Biegam bo lubię Lubawka)

Wśród leśników 13 miejsce zajął Miłosz Kreń (MTB Lubawka).

W Mistrzostwach Polski Amatorów Maciej Harasym (MUKN Pod Stróża) zajął 18 miejsce.

Narciarze rywalizowali techniką klasyczną.

Wyniki za datasport.pl
foto: facebook / Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama