Trwają zapisy do biegu oraz marszu Nordic Walking, który odbędzie się 25 stycznia na trasie z Kamiennej Góry do Krzeszowa.
Będzie to już czwarta edycja biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza w tym roku organizowana jest w ramach 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Bieg wystartuje o godzinie 12:45 (5 minut później wystartują uczestnicy nordic walking) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. Trasa poprowadzona będzie ścieżką rowerową. Meta w Krzeszowie na parkingu przy CBK. Dystans to ok. 7 km.
Link do zapisów:
niepełnoletni: https://forms.gle/EVWFYpenTMqcQNqx5
dorośli: https://forms.gle/m4cKpe3f99guNpjT7
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze