Reklama

Bieg Policz się z cukrzycą w ramach WOŚP

STY25

Kamienna Góra, Krzeszów godz: 12:45

Trwają zapisy do biegu oraz marszu Nordic Walking, który odbędzie się 25 stycznia na trasie z Kamiennej Góry do Krzeszowa.

Będzie to już czwarta edycja biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza w tym roku organizowana jest w ramach 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bieg wystartuje o godzinie 12:45 (5 minut później wystartują uczestnicy nordic walking) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. Trasa poprowadzona będzie ścieżką rowerową. Meta w Krzeszowie na parkingu przy CBK. Dystans to ok. 7 km.

Reklama

Link do zapisów:
niepełnoletni: https://forms.gle/EVWFYpenTMqcQNqx5
dorośli: https://forms.gle/m4cKpe3f99guNpjT7

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama