W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pisarzowicach odbędzie się 1. Bieg "Policz się z cukrzycą".
Start biegu zaplanowany jest na 29 stycznia na godzinę 12:00 przy CBK w Pisarzowicach. Trasa ma mieć ok. 5 km długości. Będzie ją można pokonać biegiem lub w ramach nordic walking. Wystartować mogą dorośli, młodzież (za zgodą rodziców) i dzieci po opieką rodziców.
Wpisowe na bieg to 30 zł wrzucone do puszki WOŚP.
Zapisy telefoniczne: 510 265 315, 510 235 488

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze