KS Sudety zaprasza na Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w plażowej piłce siatkowej Beachmania.
KS Sudety zaprasza na Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w plażowej piłce siatkowej Beachmania.
Zawody rozegrane zostaną 29 sierpnia (sobota) na boiskach nad kamiennogórskim zalewem. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 10:00. Rozegrane zostaną dwa turnieje: open - mężczyzn powyżej 16-go roku życia oraz minisiatkówki - dla chłopców z roczników 20022004.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 sierpnia mailowo: [email protected]
Więcej informacji, m.in. szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia na facebook"u - kliknij tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze