Reklama

Beachmania

KS Sudety zaprasza na Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w plażowej piłce siatkowej Beachmania.

KS Sudety zaprasza na Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w plażowej piłce siatkowej Beachmania.

Zawody rozegrane zostaną 29 sierpnia (sobota) na boiskach nad kamiennogórskim zalewem. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 10:00. Rozegrane zostaną dwa turnieje: open - mężczyzn powyżej 16-go roku życia oraz minisiatkówki - dla chłopców z roczników 20022004.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 sierpnia mailowo: [email protected]

Więcej informacji, m.in. szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia na facebook"u - kliknij tutaj.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama