Reklama

Akcja pobrania krwi w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze zakończona. Pobrano 12 litrów krwi od 27 osób.

Akcja pobrania krwi w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze zakończyła się. W sumie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu pozyskało 12 litrów krwi od 27 osób. 

Akcję zorganizował Areszt Śledczy we współpracy z SHDK RP Klub HDK "Serce w Mundurze" przy AŚ w Jeleniej Górze oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Akcja miała wesprzeć strażaka z Komendy Powiatowej PSP w Kamiennej Górze, który ucierpiał podczas akcji w Błażkowej.

Reklama

Aktualny stan Kamila Tylutkiego:

Zobacz także:

cały czas można oddawać krew ze wskazaniem dla strażaka z PSP Kamienna Góra. Grupa krwi nie ma znaczenia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama