Akcja pobrania krwi w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze zakończyła się. W sumie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu pozyskało 12 litrów krwi od 27 osób.
Akcję zorganizował Areszt Śledczy we współpracy z SHDK RP Klub HDK "Serce w Mundurze" przy AŚ w Jeleniej Górze oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.
Akcja miała wesprzeć strażaka z Komendy Powiatowej PSP w Kamiennej Górze, który ucierpiał podczas akcji w Błażkowej.
Aktualny stan Kamila Tylutkiego:
cały czas można oddawać krew ze wskazaniem dla strażaka z PSP Kamienna Góra. Grupa krwi nie ma znaczenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze