13 Grudnia w sali konferencyjnej Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi.
Tym razem funkcjonariuszom Służby Więziennej przyświeca cel zbiórki krwi dla funkcjonariusza Straży Pożarnej, który uległ wypadkowi podczas służby. Swoich kolegów nie zostawiamy w potrzebie.
Akcję poboru krwi w Areszcie Śledczym wspierają SHDK RP Klub HDK "Serce w Mundurze" przy AŚ w Jeleniej Górze oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze