Reklama

Stan strażaka poszkodowanego w Błażkowej ciężki, Kamil Tylutki w śpiączce farmakologicznej. Potrzebna zbiórka krwi.

Jak informuje dowódca jednostki Adrian Książek stan strażaka poszkodowanego podczas działań w Błażkowej nadal jest ciężki. Kamil Tylutki cały czas jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. 

Według nieoficjalnych informacji Kamil Tylutki nadal podłączony jest pod respirator. 

Cały czas trwa zbiórka krwi dla Kamila i innych potrzebujących. Do akcji włączają się strażacy z całego regiony. Akcję wspomagają tez inne służby mundurowe.

Trzech pozostałych rannych strażaków zostało wypisanych już ze szpitali. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama