20/06/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
W dniu 18 czerwca 2025 roku uczniowie klasy I d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wzięli udział w pieszej wycieczce przyrodniczej. Podczas spaceru poznali dwa pomniki przyrody, Dąb Szypułkowy i Dąb Szypułkowy przy ul. Skłodowskiej-Curii. Dzięki opiekunom, dzieci uczyły się rozpoznawać drzewa i krzewy leśne. Zadaniem było nie tylko zwiedzanie, ale także nauka. Każdy uczestnik otrzymał klucz do rozpoznawania roślin. Było to nie tylko ciekawe, ale również edukacyjne wydarzenie.