22/02/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Mistrzostwa Dolnego Śląska strażaków w badmintonie - emocjonujące zmagania na sali sportowej w Pisarzowicach. Zobacz zwycięzców debla: Łukasza Musiała i Piotra Pilarczyka oraz triumfatora singla - Grzegorza Kłębczyka. Sportowa rywalizacja w służbie ratowniczej! ???????? #badminton #strażacy #mistrzostwa