Wczoraj na sali sportowej przy szkole w Pisarzowicach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska strażaków w badmintonie.
Mistrzami w deblu zostali Łukasz Musiał i Piotr Pilarczyk (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu). Drugie miejsce zajęli Paweł Konopka i Waldemar Poręba, trzecie Adrian Książek i Robert Czyński (cała czwórka z KP PSP Kamienna Góra). Czwarte miejsce wywalczyli strażacy z KP PSP Lwówek Śląski Łukasz Perzyński i Krzysztof Nawrocki.
Mistrzem w singlu został Grzegorz Kłębczyk (KM PSP Wrocław). Drugie miejsce zajął Marcin Korus (KM PSP Wałbrzych), trzecie Paweł Konopka (KP PSP Kamienna Góra). Czwarty był Łukasz Musiał (KP PSP Bolesławiec).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze