Starszy brygadier Sławomir Graczyk odchodzi na emeryturę. Nie wiadomo kto zastąpi go na stanowisku komendanta powiatowego PSP w Kamiennej Górze.
Sławomir Graczyk urodził się w 1972 roku. Dwadzieścia lat później rozpoczął służbę w Państwowej Straży Pożarnej. Od 1999 roku związany z komendą powiatową w Kamiennej Górze. Od 2017 roku jest komendantem tej jednostki.
Komendant odchodzi na emeryturę 30 stycznia 2024 roku.
W tej chwili nie wiadomo, kto obejmie wtedy to stanowisko.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze