W dniu 15 września 2017 roku Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu powołał bryg. Sławomira Graczyka na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze.
Akt powołania wręczony został S. Graczykowi wczoraj (poniedziałek, 18 września) we Wrocławiu przez komendanta wojewódzkiego.
Do tej pory bryg. Sławomir Graczyk, po odejściu na emeryturę poprzednika, pełnił obowiązki komendanta. Z Państwową Strażą Pożarną w Kamiennej Górze związany jest od 18 lat. Pełnił służbę na stanowiskach: Oficer Operacyjny, Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze