Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Górze uczestniczyła dzisiaj (24 marca) w finale strefy jeleniogórskiej chłopców w siatkarskich czwórkach.
Finał z udziałem pięciu najlepszych drużyn strefy rozegrano w Lubaniu. Siatkarze kamiennogórskiej "jedynki" wygrali wszystkie spotkania. Nie stracili nawet seta. Zostali mistrzami strefy jeleniogórskiej. Pokonali kolejno: SP1 Lubań 2:0 (7,14), SP Raciborowice 2:0 (15,3), SP Gryfów 2:0 (12,17), SP Smolnik 2:0 (3,6).
Drużyna SP1 Kamienna Góra wystąpiła w składzie: Jakub Andrzejczyk, Adam Giedrewicz, Natan Jaszek, Dawid Niezgoda, Filip Pach, Jakub Skotarczak, Kacper Zieliński, Antoni Piech. Opiekunem drużyny jest Sławomir Skotarczak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze