Reklama

Złota czwórka

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Górze uczestniczyła dzisiaj (24 marca) w finale strefy jeleniogórskiej chłopców w siatkarskich czwórkach.

Finał z udziałem pięciu najlepszych drużyn strefy rozegrano w Lubaniu. Siatkarze kamiennogórskiej "jedynki" wygrali wszystkie spotkania. Nie stracili nawet seta. Zostali mistrzami strefy jeleniogórskiej. Pokonali kolejno: SP1 Lubań 2:0 (7,14), SP Raciborowice 2:0 (15,3), SP Gryfów 2:0 (12,17), SP Smolnik 2:0 (3,6).

Drużyna SP1 Kamienna Góra wystąpiła w składzie: Jakub Andrzejczyk, Adam Giedrewicz, Natan Jaszek, Dawid Niezgoda, Filip Pach, Jakub Skotarczak, Kacper Zieliński, Antoni Piech. Opiekunem drużyny jest Sławomir Skotarczak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama