Mieszkańcy Kamiennej Góry w wieku 65+ po raz kolejny otrzymają od urzędu miasta karnety ?Herbatka dla seniora?.
Można je odebrać w wydziale promocji i polityki społecznej w kamiennogórskim ratuszu, pokój 301 w godzinach od 8 do 15:00. Seniorzy muszą się zgłosić po odbiór osobiście.
Każda osoba otrzyma talony, które będą ważne do 31 grudnia 2021. Będzie je można wykorzystać w:
Kawiarni i Galerii ?Lotos? przy ul. Broniewskiego 6, Restauracji ?Swojak? przy ul. Broniewskiego 18, Piekarni ? Cukierni ?Guzik? przy placu Grunwaldzkim 3, Zajeździe ?Zachęta? przy ul. Jeleniogórskiej 41, Barze ?Skerco? przy ul. Wolności 15.Kontakt z wydziałem promocji i polityki społecznej tel. 75 64 55 127.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze