Mamy dobrą i złą wiadomość dla kierowców wjeżdżających do Kamiennej Góry od strony Marciszowa.
Od rana otwarty jest przejazd ul. Zamkową w kierunku Antonówki i ul. Bohaterów Getta. Jest więc szansa, że zmniejszą się korki przed światłami. Przy siedzibie Nadleśnictwa nadal trwa budowa chodnika, trzeba się liczyć z utrudnieniami.
Zła wiadomość to zmiana organizacji ruchu na rondzie przy wjeździe na budowaną drogę S3. Ruch odbywa się jednym pasem. W tej chwili ruchem kierują pracownicy, po południu prawdopodobnie działać będzie sygnalizacja świetlna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze