Wykonawca przebudowy wiaduktu nad ścieżką rowerową zamknął dziś fragment ścieżki rowerowej Kamienna Góra – Krzeszów. Niedostępny jest odcinek od ul. Lubawskiej do ul. Wysokiej w Kamiennej Górze. Objazd jest możliwy gruntową drogą wzdłuż ogrodów działkowych.
Ekipa budowlana rozpoczęła prace przygotowawcze do rozbiórki starego wiaduktu. Musi zdjąć z niego kabel energetyczny i ułożyć go w ziemi. Według zapewnień wykonawcy te prace potrwają kilka dni. Ścieżka będzie przejezdna podczas majowego weekendu. Po nim fragment wiodący pod wiaduktem zostanie zamknięty na znacznie dłużej, prawdopodobnie na kilka miesięcy. Zaczną się tam właściwe prace rozbiórkowe, a później budowa nowej kładki pieszo – rowerowej. Termin zakończenia budowy upływa w maju 2024 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze