Reklama

Zamknięta ścieżka

Z powodu budowy kładki zamknięta została ścieżka rowerowa w Kamiennej Górze.

Aktualizacja 20:09

Jeden z internautów wskazał na wątpliwości związane z zakazem poruszania się po zamkniętym fragmencie ścieżki:
Nie wiem jak to opisać ale zacznę może tak. Jeżeli jest droga rowerowa oznaczona jest znakiem C-13, to ona wyklucza sens stawiania znaku B-41. Bo tam pieszego nie może być, w ogóle. ABSURD NR 1. Drodzy rowerzyści, proszę Was nie przyjmujcie od policji mandatu, za jazdę po drodze rowerowej, bo znak B-41 Wam tego nie zakazuje. Czyli mimo prowadzenia prac na drodze rowerowej zgodnie z literą prawa droga dla rowerów cały czas jest legalnie otwarta. ABSURD NR 2. Reasumując tak pokrótce dnia 21 kwietnia 2023 r. w Kamiennej Górze zrobiono największy ABSURD DROGOWY ROKU 2023 w powiecie kamiennogórskim, a być może nawet w województwie dolnośląskim. (...) nie wystarczyło dać po prostu znaku B-1?.

Bez względu na oznakowanie, prosimy wszystkich poruszających się po ścieżce, o omijanie tego odcinka alternatywnymi drogami. Na zamkniętym odcinku demontowany będzie stary most i budowana kładka. Będzie niebezpiecznie.

Reklama

Oryginalna informacja
Kładka połączy ul. Słowackiego z działkami. Zastąpi stary wiadukt.

W miejscu prowadzenia prac przejazd ścieżką rowerową jest niemożliwy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama