Z powodu budowy kładki zamknięta została ścieżka rowerowa w Kamiennej Górze.
Aktualizacja 20:09
Jeden z internautów wskazał na wątpliwości związane z zakazem poruszania się po zamkniętym fragmencie ścieżki:
Nie wiem jak to opisać ale zacznę może tak. Jeżeli jest droga rowerowa oznaczona jest znakiem C-13, to ona wyklucza sens stawiania znaku B-41. Bo tam pieszego nie może być, w ogóle. ABSURD NR 1. Drodzy rowerzyści, proszę Was nie przyjmujcie od policji mandatu, za jazdę po drodze rowerowej, bo znak B-41 Wam tego nie zakazuje. Czyli mimo prowadzenia prac na drodze rowerowej zgodnie z literą prawa droga dla rowerów cały czas jest legalnie otwarta. ABSURD NR 2. Reasumując tak pokrótce dnia 21 kwietnia 2023 r. w Kamiennej Górze zrobiono największy ABSURD DROGOWY ROKU 2023 w powiecie kamiennogórskim, a być może nawet w województwie dolnośląskim. (...) nie wystarczyło dać po prostu znaku B-1?.
Bez względu na oznakowanie, prosimy wszystkich poruszających się po ścieżce, o omijanie tego odcinka alternatywnymi drogami. Na zamkniętym odcinku demontowany będzie stary most i budowana kładka. Będzie niebezpiecznie.
Oryginalna informacja
Kładka połączy ul. Słowackiego z działkami. Zastąpi stary wiadukt.
W miejscu prowadzenia prac przejazd ścieżką rowerową jest niemożliwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze