W wyniku opadów deszczu zalany został tzw. by-pass przy budowie drogi ekspresowej S3 między Kamienną Górą a Pisarzowicami.
Aktualizacja 19:40
Przejazd możliwy jest tylko jednym pasem. Strażacy przepompowują wodę poza jezdnię.
Oryginalna informacja
Woda zalała tymczasową jezdnię. Przejazd jest jeszcze możliwy, choć utrudniony. Strażacy czekają na przyjazd ciężkiego sprzętu, który pomoże wykonać odpływ wody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze