Dzisiaj oficjalnie zakończony został remont budynku A, czyli pałacu w Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie.
Remont rozpoczął się w kwietniu. Obejmował elewację budynku oraz ciągi komunikacyjne wokół pałacu. Odbudowane zostały m.in. schody prowadzące do pałacu. Prace miały trwać do 26 października, ale wykonawca już je zakończył.

Prace w całości sfinansowane zostały z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Powiat na ten cel pozyskał 1 mln zł.
Pałac był ostatnim budynkiem na terenie DPS-u z nieodnowioną elewacją.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze