Trwają prace przy attykach kamiennogórskiego ratusza. Po ich zakończeniu udrożnione powinno zostać przejście wzdłuż ratusza.
Z powodu złego stanu attyk od wielu miesięcy zablokowane jest przejście wzdłuż ratusza. Ekspertyzy wykazały konieczność wzmocnienia konstrukcji. Ekspertyzy wykonywane były jesienią zeszłego roku.
Prace właśnie trwają. Po ich zakończeniu zagrożenie zniknie i przejście wzdłuż ratusza znowu będzie możliwe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze