W poniedziałek informowaliśmy o otwarciu ofert w przetargu na rewitalizację kamiennogórskiego zalewu, czyli budowę basenów.
AKtualizacja 18:41
- Ponowimy przetarg na zaprojektowanie i budowę basenów nad Zalewem. - na swoim profilu na facebooku zapowiedział burmistrz Janusz Chodasewicz.
Oryginalna informacja
Już wiadomo, że postępowanie zostało unieważnione. Powodem jest zbyt wysoka cena w jedynej złożonej ofercie.
Przypomnijmy, w budżecie miasta na ten cel przeznaczono 10,5 mln zł. Firma, która złożyła ofertę zaproponowała 18,2 mln zł.
Był to już drugi przetarg na realizację tego zadania. W pierwszym nie było żadnej oferty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze