W piątek (2 września) w Kamiennej Górze odbędzie się zbiórka elektrośmieci.
W piątek (2 września) w Kamiennej Górze odbędzie się zbiórka elektrośmieci.
Zbiórka prowadzona będzie w godzinach 14-17 na kamiennogórskim rynku. Podczas zbiórki będzie można oddać: sprzęt rtv, agd, komputery, telewizory, pralki, lodówki, kuchenki i inne.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze