Zbliża się dziewiąta edycja turnieju badmintona rozgrywanego w Pisarzowicach.
Tradycyjnie badmintoniści walczyć będą na hali sportowej przy szkole w Pisarzowicach. Turniej zaplanowany jest na 23 marca. Początek o godzinie 9:00.
Zaplanowano rywalizację w kategorii singlowej i deblowej w obu w grupach open oraz amator.
Wpisowe to 50 zł. Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie do 20 marca - telefon: 605 056 090.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze